Uloženi trud i brigu o posađenim sadnicama naš je eko-vrt nagradio bogatim plodovima. Tako smo se za ručak počastili zelenom salatom a za desert osladili jagodama iz vrta i trešnjama iz našeg voćnjaka. Sve je bilo još ukusnije jer smo ih potpuno sami pripremili za ručak a radujemo se što će raznolikog voća i povrća u našem vrtu i voćnjaku biti do kasne jeseni. Posjetili su nas i gosti iz Glazbene škole Milka Kelemena. Učenici su u pratnji svojih učitelja održali kratki koncert, na zabavan način kroz igru približili su nam svijet glazbe te nas pozvali se uključimo u rad škole. Naš vrtić s Glazbenom školom Milka Kelemena surađuje već punih 10 godina i ponosni smo jer su brojni uspješni učenici ove škole naši bivši polaznici.