Zahvale

Zahvaljujemo se svima kojima je suradnja sa Dječjim vrtićem „Suncokret“ više od poslovne suradnje:

• Gradu Slatina
  • Frizerskom salonu „F1-Fashion“, Slatina
  • Denisu Ostrošiću
  • Darku Venusu – Muppetu
  • te svim roditeljima na pomoći i suradnji
  • Posebno se zahvaljujemo Caffe baru Il Padrino, Turističkoj zajednici grada Slatine, Offertissimi i Magic Gym-u Slatina na organizaciji humanitarne večeri za dječje vrtiće koja je održana 8. veljače 2014.
  • Zahvaljujemo tvrtki „Honel“ i g. Zoranu Horiću iz Slatine koji nas već sedmu godinu za redom prate u našoj eko-akciji „Darujemo cvijet za ljepši cvijet“ povodom Dana planeta Zemlje
  • Zahvaljujemo Robnom centru KTC na donaciji didaktičkih igračaka i opreme povodom 11. godišnjice otvaranja Centra u Slatini.
  • Veliko hvala tvrtki „Honel“ Slatina koja je prigodnim poklon-paketima razveselila djecu povodom uskrsnih blagdana
  • Zahvaljujemo se Pučkom otvorenom učilištu koje nam je za Uskrs poklonilo ulaznice za kino predstavu.
  • Zahvaljujemo se svim roditeljima koji su se donošenjem cvjetnih sadnica u vrtić uključili u eko-akciju „Darujemo cvijet za ljepši svijet“ povodom Dana planeta Zemlje 2015.
  • Najljepša hvala Pučkom otvorenom učilištu koje nam je poklonilo projekciju animiranog filma „Sedmi patuljak“ 15.06.2015. g.
  • Zahvaljujemo roditeljima Leona Blaževića i Petra šimuna Metelka na poklonjenim jabukama kojima ćemo se sladiti u vrtiću.
  • Veliko hvala  j.d.o.o. „Fungus“ i gđi Nikšić na darovanom humusu i podršci u realizaciji našeg projekta „Zeleni vrtovi za zelenije vrtiće“
  • Zahvaljujemo svim roditeljima na sudjelovanju u manifestaciji „Jesen i Dani kruha u Slatini“ i izradi kolača za prodajnu izložbu. Prikupljena sredstva utrošit ćemo za odlazak na kazališnu predstavu „Vrijeme je za bajku“ 20.10.2016.