I ove smo godine ugostili učenike Osnovne glazbene škole Slatina, njihove učitelje te ravnatelja Antonija Brzicu. Na ovom malom proljetnom koncertu poslušali smo 9 skladbi na harmonici, violini, tamburi, flauti, gitari, klarinetu i trubi. Izvođači su nas oduševili svojim glazbenim umijećem pa smo im u znak zahvalnosti otpjevali jednu pjesmu uz pratnju zvečki i udaraljki i uručili im zahvalnice. Najsrdačnije zahvaljujemo Marku Markoviću, Valentini Mazok, Nikol Nikšić, Donatelli Beneš, Lani Mandl, Marti Juršik, Ivi Štraleger, Loreni Novković i Manuelu Čolaku kao i ravnatelju Antoniju Brzici na ovoj lijepoj suradnji i prilici da se polaznici vrtića uvedu u svijet glazbe i veselja kojega svoj zainteresiranoj djeci pruža obrazovanje u Osnovnoj glazbenoj školi Slatina.