Svojim posjetom ponovno su nas obradovali članovi Dječjeg foruma Društva Naša djeca sa svojom predsjednicom Snježanom Pačarić. Nakon što su nam pročitali slikovnicu “Nebeska priča” koju je 2015. godine izdao DND Slatina, pokazali smo im našu plesnu koreografiju koju vrijedno uvježbavamo na nastup na Cvjetnom korzu u nedjelju 28. svibnja. Svi smo skupa zaplesali a posebno veselo bilo je druženje na našoj vanjskoj terasi. Za uspomenu na ovo lijepo druženje naši su nam gosti poklonili didaktičku igru pripovijedanja “Čiri-biri-bajka” a mi smo im otpjevali nekoliko pjesmica koje smo popratili zvečkama i udaraljkama. Zahvaljujemo se Društvu Naša djeca Slatina na dugogodišnjoj suradnji i veselimo se ponovnom susretu!